Kontakt

ElectroHeat Sweden AB

Box 8065

SE-402 78 Göteborg

Sverige

Besöksadress:

Arendals Allé 5

418 79 Göteborg

GPS-koordinater:

Lat. N 57º 41′ 56.40″

Long. E 011º 49′ 33.60″

För offertförfrågan vänligen kontakta:

Industriugnar

Joel Lagerqvist, +46 31 764 36 39, joel@electroheat.se

Lisa Lundström, +46 31 764 36 31, lisa@electroheat.se

Kimmo Ainassaari, +46 31 764 36 32,kimmo@electroheat.se

Värmeskåp, värmebehandlingsutrustning, uthyrning

Joel Lagerqvist, +46 31 764 36 39, joel@electroheat.se

Per Lundström, +46 31 764 36 38, per@electroheat.se

Vårt team

Kimmo Ainassaari VD / Teknisk chef

+46 31 764 36 32

kimmo@electroheat.se

Lisa Lundström Försäljning

+46 31 764 36 31

lisa@electroheat.se

Joel Lagerqvist Försäljning

+46 31 764 36 39

joel@electroheat.se

Anna Bast Projektledare

+46 31 764 36 35

anna@electroheat.se

Per Lundström Konstruktör

+46 31 764 36 38

per@electroheat.se

Patrik Benigar Elektronikkonstruktör

+46 31 764 36 33

patrik@electroheat.se

Martin Dean Programmering

+46 31 764 36 34

martin@electroheat.se

Annika Lindström Ekonomiansvarig

+46 31 764 35 83

annika@electroheat.se

Lämna ett meddelande